Sedacím vakům ani zdaleka neodzvonilo

Máte i vy oblíbená místa ve vaší domácnosti, která vám vykouzlí úsměv na tváři i proto, že přímo srší odpočinkem? Gauč, sedací souprava, křeslo a třeba i taburet, vás mohou uspokojit v případě, že nic jiného nemáte po ruce, ale pokud si zakoupíte vak na sezení, nebudete už vyhledávat nic jiného než jeho skvostné pohodlí.

Pro všechny, kteří jsou v domácnosti

V nabídce těchto komfortních pytlů nalezete i několik sedacích vaků pro děti Beanbag v mnoha pestrých barvách. Jejich využití si najdou i malé ratolesti, které se stejně jako vy chtějí čas od času jenom válet a užívat si chvilky nicnedělání na měkkém a pohodlném polštáři, jakým je tento. Jejich výhodou je i velikost, která vám a vašim dětem umožní usadit si příjemně a bez toho, aby vás něco tlačilo.

barevné polštáře

Pro děti je v našem sortimentu připravena i široká škála barevných odstínů a jejich kombinací, díky kterým jim zapadne do pokojíčku z hlediska svého vzhledu. Disponuje nastavitelnými popruhy, které během krátké chvíle dovedou udělat z vaku prostorné a pohodlné křeslo. Uložit do něho můžete i ty nejmenší, protože se poloha jejich těla přizpůsobí výplni, která zabrání možnému pádu na zem.

Velmi snadná údržba a manipulace

Skvrn se neobávejte. Materiál, ze kterého se vaky vyrábějí je odolný a umožňuje snadné očištění. Umístit si ho můžete i na váš balkón, terasu nebo zahradu, kde si užijete chvilky pohody na sluníčku.

dítě na polštáři

Taktéž je možné si vak přizpůsobit potřebám každého z vás i díky přidání nebo naopak odebrání výplně tak, aby pro vás byl komfortní a vydrželi jste na něm sedět nebo ležet několik hodin bez přestávky. Zakupte si minimálně jeden do vaší domácnosti nebo ho třeba darujte někomu o kom víte, že přesně takový luxus při svém relaxu mu doma chybí. Díky tomuto vynálezu si vy a vaše děti začnete chvilky pohody konečně užívat.

Vyberte si odstín barev, který se vám líbí a nechte ním ozdobit váš domov, ve kterém si budete vychutnávat jeho účel každým dnem a tak, jak vám to bude nejvíce vyhovovat.