Určí, jak bude vypadat obývací pokoj

V malém bytě i ve velkém rodinném domě je jistě hlavním prostorem, kde se setkává rodina, obývací pokoj. Z tohoto důvodu je nejdůležitějším kusem nábytku sedací souprava, která je ústředním místem rodinných setkání a radostí. Pokud máme to štěstí, že obýváme byt nebo dům s velkou plochou pro obývací pokoj, je výběr sedací soupravy skutečně snadný. Můžeme si dovolit i sedací soupravu velkého rozměru, která nabídne pohodlí pro hned několik dospělých osob. Jak ale zařídit malý byt? Ani tam se nejde bez sedací soupravy obejít. V menších bytech dáváme přednost rozkládacím sedacím soupravám, které můžeme využít i pro příležitostné nebo pravidelné spaní.
velká lampa.jpg
Spaní v obývacím pokoji? Žádný problém
Často se musíme vypořádat se situací, kdy nemáme k dispozici samostatnou ložnici. Ano, je to drobný ústupek z našeho pohodlí, ale při správném výběru nábytku a zařízení to nemusí představovat velký problém. Věděli jste, že jsou k dostání i nádherné varianty sedacích souprav, které jsou vhodné i pro každodenní spánek? Jsou navíc navrženy tak, aby vám poskytly co největší pohodlí při rozkládání a skládání. Do úložného prostoru uschováte lůžkoviny a prostěradlo a několika snadnými pohyby proměníte sedačku v plnohodnotnou postel pro celý manželský pár.

Návštěva na matraci? Určitě ne
Při zařizování bytu je vždy dobré počítat s tím, že u vás bude potřebovat občas někdo přenocovat. Nemusí se jednat jen o vaše přátelé nebo rodinné příslušníky. Často se může jednat i o kamarády vašich dětí. Rozkládací sedací soupravy se hodí nejen do obývacího pokoje, ale i do pokojů studentských.
dvoumístná pohovka.png
Lákavé ceny vás nenechají dlouho otálet. Široký sortiment vám zaručí pohodlný výběr z nejrůznějších provedení a potahových látek. Vybraný kus vám bude rychle doručen až k vám domů a za jeho dopravu nebudete platit nic navíc!