Svatba? Jedině bez stresu!

Každá žena si přeje mít svatbu jako z pohádky. V ideálním případě má oblečené šaty jako princezna, je krásně nalíčená a bere si pana Božského. Nicméně uspořádat takovouto významnou akci může být velice náročné a to zejména pokud v běžném životě vykonáváte časově náročnou a zodpovědnou práci.

svatební kytice

Nicméně žijeme v době, kdy není nic nemožné a s plánováním a koordinováním přesně takového dne, vám velice rádi pomohou svatební koordinátoři. V Praze a okolí je bezkonkurenčně nejlepší agentura BoutiqueWediings . Jedná se o společnost, díky které si užijete bez stresu nejen onen velký den samotný, ale i celé chystání.

V momentě, kdy si svatebního koordinátora najmete, se stává vašim zaměstnancem, který udělá zkrátka vše proto, aby celá svatba byla zkrátka dokonalá. Mezi základní požadavky patří pomoc při výběru místa, komunikace s dodavateli nebo organizace celého dne samotného.
novomanželé při západu slunce

Pokud se rozhodnete nechat si poradit již s vývěrem místa, jistě uděláte dobře. Koordinátoři mají již dávno vypracovaný seznam hned několika ověřených míst, kde je možné takto významný den zorganizovat. Vy si pak můžete vybrat prostor přesně podle vašeho vkusu a finančních možností.

Velkou výhodou je i organizace svatebního dne samotného. Někdo prostě musí provádět platby dodavatelům, kapele, kadeřnici nebo vizážistce, a pokud nechcete, abyste tyto nudné a otravné věci museli dělat vy sami, nebo například váš svědek či svědkyně, koordinátora mít prostě musíte. Věřte, že jedině tak si svůj den naplno užijete bez starostí z toho, že něco nevyjde, jak by mělo.

Koordinátoři ochotně pomohou i s organizací svatebních hostů při přemisťování, usazování https://theses.cz/id/a2hbox/ ke slavnostní tabuli, při obřadu samotném, nebo při jakékoliv jiné situaci. Zároveň plní funkci informátora a všem hostům průběžně odpovídá na jakékoliv dotazy a sděluje informace, co bude v následujících chvílích následovat.