Jak naladit Vánoční atmosféru


Světýlka
Jdete po ulici a všude to v oknech svítí, není to kouzelné? Kupte si nějaká světýlka, třeba barevná, a omotejte je okolo postele. Až se setmí, budou zářit, a usíná se vedle nich perfektně!
Vánoce všude
Tapeta na mobilu, počítači, odpočet dní do Vánoc. To všechno vám pomůže se na ně těšit, protože je jednoduše začnete více vnímat. Jeden malý tip – jako spořič obrazovky na počítači si dejte hořící krb. Je to uklidňující a vyvolává pocit klidu a pohody. Některé televize mají takto přizpůsobený dokonce jeden z programů.
štěstí, radost, sníh
Adventní kalendář
Jako malé děti jsme ho dostávaly, abychom se více těšili, a proč v tom nepokračovat? Nemusíte si kupovat ten čokoládový, ale klidně kosmetický, nebo třeba i vlastní, pokud jste kreativní. Dokonce na internetu můžete nalézt kalendář Harry Potter, ve kterém se ukrývají různé drobnosti s těmito motivy.
Vyzdobte si pokoj
Vánočních DIYs je spousta, takže si udělejte chvilku a relaxujte u vyrábění dekorací. Pokud se vám tvořit nechce, nebo nemáte čas, zajděte do obchodu a něco pěkného kupte. Nezapomeňte na svíčku s vůní skořice, nebo perníčků!
Vánoce, klid
Hudba
Ať už máte rádi klasické koledy, moderní písně české, či americké, pusťte si je, a vánoční nálada vás nemine! Na Youtube najdete různé playlisty, kde můžete čerpat inspiraci.
Filmy
Pohádky a vánoční komedie šíří pohodu do každé domácnosti. Podívejte se na nějakou z nich společně s rodinou, přáteli, či přítelem, a užijte si odpočinku, který vám vštěpí vánočního ducha!
Pečte
Najděte si recept na vaše oblíbené cukroví, k tomu si pusťte již zmíněnou hudbu, a pečte. Budete mít ze sebe radost, a navíc se můžete chlubit ostatním, kteří přijdou na návštěvu.
Doplňky
Svetry, mikiny, ponožky, čelenky, nebo náušnice. Nejen, že vypadají hezky, ale dostat vánoční náladu je s nimi jednodušší.
Naučte se milovat Vánoce
Pokud vás při vyslovení tohoto období napadne spousta sněhu, kterou budete muset odhadovat a oškrabávat z auta, zima, a plno lidí, je jasné, že vás Vánoce nebudou bavit a těšit se na ně můžete jen stěží. Najděte na nich to dobré, uvědomte si, jak kouzelné období to je, těšte sebe i ostatní, buďte na sebe hodní, a myslete na to, že Vánoce nemají být stres, ale radost.