ABI Hattaway je mobilní domek

V segmentu použitých mobilních domů, patří ABI Hattaway mezi cenově průměrné domky. Má poměrně velkou obestavenou plochu. Celých 44,4m2, při délce 12 metrů a šířce 3,8 metrů. Co se týká dispozičního řešení, je ABI Hattaway také standardní. Obývací pokoj, na který navazuje kuchyně. V domku je dále koupelna s kompletním sociálním zařízením a dvě samostatné, oddělené ložnice.

K domku lze přistavit pergolu

Ale trošku obšírněji. Z pohledu zvenčí vypadá domek, i díky okenicím v kontrastní barvě velice příjemným dojmem. Je obložený hliníkovými, lisovanými profily. Okna jsou, kam se podíváte. Jsou izolační s dvojitým zasklením. Dům působí svěžím, prosvětleným dojmem.

Do útrob mobilního domu ABI Hattaway https://www.top-mobilnidomy.cz/mobilheimy/abi-hattaway-2213/ je možné vstoupit dvěma dveřmi. To umožňuje, jedny dveře použít jako vstup na relaxační terasu, kterou si zákazník jistě pořídí. Už jen proto, že tato terasa zvětší užitnou plochu domku v době s krásným a teplým počasím. Dům se prodává vybavený nejen zařizovacími předměty ale i s nábytkem a kuchyňským vybavením. Součástí domu je rovněž plynový kotel, který rozvádí teplo do všech částí. V obou ložnicích nalezneme poměrně zachovalé postele. V jedné ložnici jsou v podobě velké manželské postele, v druhé ložnici jsou oddělené uličkou.

Ložnice

Ve střední části mobilheimu se nachází koupelna se sprchovacím koutem, splachovacím WC a samostatným umývadlem. Celá koupelna je vyvedena v příjemné velmi světlé, přesto teplé barvě. Uličkou od koupelny vstoupíte do kuchyně. V ní je vše, co kuchař potřebuje k přípravě i těch nejvybranějších lahůdek. Velký pracovní stůl s nerezovým dřezem, sporák s troubou v rozměrech u nás nevídaných. Lednice a spousta úložných prostor. Jídelnímu koutu a na něj navazujícímu obývacímu prostoru dominují čalouněné sedací soupravy. V obývacím pokoji je rovněž plynový přímotop, imitující krb. Celkově se zdá být ABI Hattaway dobrou volbou, která určitě nezklame.