Americká hypotéka bez dokládání příjmů

Jedná se o podnikatelský úvěr.
Jakmile se v podnikání něco nedaří, nemusí to nutně evokovat známku neúspěchu nebo krachu. Každý podnikatel si projde lehčím obdobím a bohužel i složitějším a těžším obdobím, kdy se podniku až tolik nedaří. Jak vyplnit tuto díru a získat finance, když firma aktuálně nevydělává? To je otázka, na kterou se budeme snažit odpovědět.

výměna

Pokud vlastníte nemovitost a v případě podnikatelů to často bývá naprostou samozřejmostí, pak můžete ručit nemovitostí a získat například americkou hypotéku bez registru nebo bez dokládání příjmů. U těchto typů produktů ručíte nemovitostí a jedná se o podnikatelské úvěry, čili peníze můžete použít právě v podnikání https://www.americka-nebankovni-hypoteka.cz/.

Pro klienty zajišťujeme nejlepší podmínky

Podnikatelé, firmy a OSVČ si mohou podnikatelské úvěry sjednávat kdykoliv. Tento typ úvěru je vhodný jak pro malé firmy, tak také pro velké podniky.

euro měna

Získáte výhodné podmínky:

  1. Nízké splátky, často podobné těm, které znáte z běžných bankovních domů.
  2. Doba splatnosti až 30 let.
  3. Ručení nemovitostí a to jakoukoliv. Byt, dům, pozemek, hala, komerční objekt, budova, administrativní objekt, hotely, penziony, to všechno můžete dát do ručení.
  4. Úvěr bude bezúčelný. V podnikání peníze můžete využít jakýmkoliv způsobem. Nejčastější bývá placení dluhů, exekucí, ale také nákup vybavení, strojů, placení provozních nákladů, daní, poplatky finančnímu úřadu, sociální, zdravotní nebo mzdy, faktury a běžné výdaje.
  5. Úroková míra velice nízká. Garance nízkých splátek. Pro naše klienty se snažíme udělat maximum, abyste byli spokojení.
  6. Navíc se zde neřeší registry. Můžete mít jakýkoliv záznam a to buďto v bankovním nebo nebankovním registru i přesto můžete úvěr získat.
  7. Podnikatelé mohou mít dokonce nízké daňové přiznání.
  8. Vyřízení je rychlé a snadné. Peníze získáte v případě potřeby i do 24 hodin.
  9. Ocenění nemovitosti zdarma. Předem se nic neplatí.