Bez sexu to nebude klapat

Proč to v posteli nefunguje?
V počátcích každého vztahu hraje prim vzájemná přitažlivost. Chemický koktejl zamilovanosti jednoduše spouští touhu po tom druhém. Lidé kteří tvoří pár poměrně krátce spolu souloží daleko častěji než páry které jsou spolu několik let. Není to jen o tom že prvotní zamilovanost opadne, ale je to i o tom, že často si oba myslí že toho druhého mají jistého. Svůj podíl na problémech v posteli má i to, že vztahy se během let někam posouvají. Přichází společné bydlení, péče o domácnost a příchod dětí. Právě narození dětí prověří vztah do hloubky. Nulové soukromí, neustálá péče o bezbranné dítě, málo času na sebe a také probdělé noci jsou doslova zabijákem vztahu. Po narození dítěte je opravdu nutné si spolu sednou a probrat co od sebe očekáváte a je nutné si péči o domácnost a děti rozdělit. Žena vyčerpaná z neustálé péče o děti a domácnost opravdu nebude mít chuť na intimnosti.

sexy pár

Jak člověk stárne, podepisuje se na něm spoustu zdravotních problémů. Platí to i pro rozmnožovací soustavu. Častým problémem v pozdějším věku je u mužů nefunkční erekce. Většina mužů také zažije problémy s prostatou, což intimitě zrovna nenahrává. Je proto potřeba dbát o své zdraví a případné potíže řešit co nejdříve.

doplněk stravy

Říká se že ženy mají obecně nižší chuť na sex, ale jak vyšlo najevo, není to tak úplně pravda. I ženy by rády souložily v pozdějším věku, ale ani jejich zdravotní stav na to nemusí být připravený. Ženy trápí přechod, vaginální suchost a výkyvy hormonů, které vedou například k návalům horka. Všechny tyto potíže spojené s přechodem je možné eliminovat užíváním vhodných doplňků stravy. V této době klesá i libido, což je ruku v ruce se suchostí velký problém. Existuje však viagra pro ženy – prodej Kamagra-pro je možný i bez lékařského předpisu, protože nejde o lék ale doplněk stravy. Má velmi dobré výsledky a možná pomůže i vám.