Domácí posilovna

Těch důvodů, proč nechodit do fitness institucí najde každý z nás jistě hodně. V neposlední řadě to ale také může být naše pohodlnost. Shodit kila a nabrat nějaké ty svaly chce snad úplně každý z nás. Proč si tedy nezacvičit v pohodlí našeho domova?

Když se nad tím zamyslíte, občerstvení máte v kuchyni, sprchu v koupelně a takové oblečení ve skříni. Nikam nemusíte chodit, cestovat nebo shánět hlídání pro své děti. Ke cvičení si můžete pustit muziku, film nebo dokonce seriál. Můžete si při tom také povídat s partnerem.
cvičení s úsměvem

Není třeba se ničeho bát, protože funkční cviky můžete nalézt na internetu. A náčiní? Toho existuje neskutečně mnoho a výběr záleží samozřejmě na vás a vašich možnostech.

A jak že vlastně vypadá taková posilovna? Věřte, že i pokud máte byt malý, můžete si v něm zařídit soukromou tělocvičnu. Karimatku je totiž možné rozložit a složit úplně všude. Vyvrtat takovou díru do stropu, která bude určena pro kovové oko na kruhy nebo hrazdu, zvládne jistě také každý. V úložných prostorech, které máte pod postelí nebo v gauči, se dají skladovat činky a různé náčiní, které je drobnějšího charakteru. Ti, kteří bydlí v bytech nebo domech, kde je dostatek prostoru, mohou mít svou posilovnu obohacenou o nejrůznější trenažery, které jistě využijí.
rozdělaná čínka

Výběr náčiní je obrovský. Opravdu to záleží jen na vás a vašich možnostech, potřebách a hlavně preferencích. Můžete si například pořídit cvičební podložku, která je základ, který by ve vaší posilovně nikdy neměl chybět.

Důležité jsou také činky. Ty se v dnešní době vyrábí v nejrůznějších hmotnostech a typech. Slouží k tomu, abyste zpevnili své bicepsové a tricepsové svaly.

Posilovací gumy jsou také skvělým pomocníkem. Jsou skladné a kromě toho také nabízejí širokou škálu využití.

Vhodný je také cvičební míč. Pokud máte bolesti se zády, pak vám jej můžeme jen doporučit. Je totiž možné na něm provádět spoustu cviků.

Ve shybech vás prověří závěsná hrazda.

Je možné si také pořídit nejrůznější trenažery, které se jistě budou také hodit.

Záleží to jen na vás.