Doplňování tekutin pomocí zdravých sirupů

Pitní režim je pro nás organismus velmi důležitý. Mnoho lidí pije málo a tím si zadělává na zdravotní potíže. Příjem dostatečného množství tekutin pomáhá čisti organismus, detoxikuje tělo, zvyšuje kondici a bdělost a další výhody. Pomáhá předcházet bolestem hlavy a dehydrataci. Bez pití se zkrátka neobejdeme. Je ovšem těžké dodržovat pitní režim v rámci běžného pracovního dne. Mnoho lidí si také stěžuje, že nezvládá vypít 3 l denně obyčejné vody. A uměle slazené šťávy pro nás organismus nejsou vhodné. Přijímáme díky tomu zbytečně mnoho dalších kalorií. Šťávy a slazené limonády mají také mnoho konzervantů a dalších škodlivých látek, které našemu tělu škodí.

zdravé sirupy

Skvělou volbou, jak si zpříjemnit a vychutnat pití jsou domácí limonády z přírodních sirupů. Sirupy se vyrábějí z bylinek či ovoce. Jsou přírodní, nejsou doslazované cukrem a jsou bio. Díky tomu doplníte nejenom vodu, ale také podpoříte svoje zdraví. Meduňkový či levandulový sirup například můžete pít na uklidnění, před spánkem k lepšímu a klidnějšímu usínání.

Výborné jsou také přírodní jablečné mošty. U nás jablečný mošt eshop.koldokol.cz zakoupíte v bio kvalitě. Zcela přírodní produkt je vyráběn z jablek z eko sadů, které jsou v Bílých Karpatech. Tento jablečný mošt neobsahuje nic jiného než jen jablka. A vy si tak můžete dopřát skvělou chuť jablečného moštu, doplnit tím nejenom tekutiny, ale také vitamín C, které je nepostradatelným pomocníkem pro zdravé fungování imunitního systému.

jablečný mošt

Můžete ho pít holý nebo si ho naředit s vodou. Výborně chutná studený i teplý třeba se skoří v zimním období. A skvěle ochladí i v létě. Jeho koupí také podpoříte sadaře, která o jabloně a jejich plody pečují, aby mošt měl tu nejlepší chuť. Pro své zdraví uděláme to nejlepší, když doplníme tekutiny a zároveň tělu dodáme potřebné vitamíny a využijeme i skvělé účinky bylin.