Moderní pískování předmětů Osvědčená metoda

Pro snadné opracování povrchu materiálu musíme mít vhodné zařízení, čímž může být pískováčka. Ty moderní dosahují skvělých výsledků při práci

Moderní pískování předmětů

Osvědčená metoda

Ve strojírenství potřebujeme často měnit povrch materiálu, aby měl pro nás vhodné vlastnosti. Když například potřebujeme určitou drsnost, tak se dá řešit několika metodami. U základního obrábění dosahujeme také jisté základní přesnosti, ovšem ta mnohdy nestačí, takže nám pomůže broušení. Podle brusného kotouče se dá dosahovat různých přesností, kdy povrch může být skutečně opravdu hladký, což poznáme i na dotek. Drsností to rozhodně nekončí, protože třeba u starých výrobků, které jsou zrezlé potřebujeme dosáhnout zase hezkého a čistého povrchu. Abychom toho docílili snadno a za rozumnou cenu, tak můžeme použít metodu tryskání.

textura oceli

Abrazivní částice pod vysokou energií postupně materiál opracovávají, takže jej zbaví rzi, nátěru a všech prvků, kterých se potřebujeme zbavit. Zůstane nám tedy hezky obrobený předmět, který je jako nový a my jej zase můžeme natřít antikorozním nátěrem.

Tryskací box

Jestliže potřebujeme tryskat velké předměty a dostat se snadno do různých zákoutí, tak se požívají mobilní pískovačky. Jejich obsluha s ní musí umět zacházet a také mít ochranné pomůcky, aby byla chráněna před odlétávajícími částicemi. Druhou metodou je tryskací box, do kterého hezky dáme obrobek a on už se o to postará, kdy všechen nepořádek zůstane uvnitř kabiny, takže se o něj nemusíme vůbec starat. Pískovací box s cyklonem Piskovacky.cz je opravdu na vyspělé úrovni, takže si poradí o s náročnou prací na dobré úrovni.

čistý kov

Má masivní kovový rám a konstituci, který doplňuje speciální metoda tryskání, aby výsledné obrobky byli skutečně s hezkým povrchem a my je zase mohli používat jako nové. Nemusíte se bát, že by tryskání poškozovalo nějak kabinu, protože ta má zevnitř ochranou vrstvu, která je skutečně odolná, takže se nemáme čeho bát. Není to jen holý stoj, protože při prodeji dostanete vše, aby mohl do provozu.