Co je tak skvělého na skleněném zábradlí?

.

Moderní a vzdušný vzhled si do svého http://www.hvozdna.cz/sluzby-a-sprava-obce/obecni-urad/prehled-moznych-ohrozeni/ domova přeje snad každý. Důležitou vlastností je samozřejmě také kvalita a bezpečnost, protože právě proto si tento produkt pořizujete. Zapomínat se ale nesmí ani na design. Dnes už jde vše ruku v ruce a vybírat jedno nebo druhé tak nemusíte.

Skleněné zábradlí od K.M.K. Design slibuje nejen nádherný vzhled, ale také nejvyšší kvalitu. Díky tomu se nikdy nebudete muset obávat o to, že vaši přátelé či blízcí spadnou ze schodů, terasy nebo balkonu a ublíží si. Vhodné je totiž jak do interiéru, tak i ven.tmavé skleněné zábradlí.jpg

Podívejme se materiálu na zoubek

Někdo se může obávat, že sklo nevydrží náraz ostrého či tupého předmětu, anebo např. letícího ptáka. O tohle se vůbec nemusíte bát, a to ani když máte doma malé děti. Pro výrobu se totiž využívá tvrzené lepené sklo, a to v několika možných tloušťkách:

  • 2 x 4 mm,
  • 2 x 5 mm,
  • 2 x 8 mm.

Cena

Pamatujte na to, že cena je vždy individuální. Záleží na tom, jakého dodavatele si zvolíte, ale také na tloušťce materiálu a prvkům, se kterými budete kombinovat. Nejčastěji se využívá dřevo, ale užít si můžete také nerezové prvky či sloupky. A cena záleží také na jeho délce. U K.M.K. Design se průměrná cena pohybuje kolem 7 500 Kč.

.

Jak na údržbu

Čistění základního povrchu není vůbec těžké. Prakticky stačí jen vlhký hadřík. Pokud chcete něco lepšího, pořiďte si prostředek na bázi nanotechnologií, který zamezí usazování vodního kamene a působí i jako ochrana proti otiskům prstů. Zvolíte-li si variantu kombinovanou se dřevem, tuto část samozřejmě musíte ošetřovat speciálními prostředky a jednou za čas ho nalakovat.sklo moderní architektura.jpg

Nerezový povrch má také svou speciální údržbu, ale i zde si vystačíte s navlhčeným hadrem. I u nerezu ovšem máte možnost ošetřit ho prostředky, které zabrání otiskům prstů, aby se na něm udrželi. Jedná se o nadstandardní péči, kterou nemusíte vůbec aplikovat. Záleží čistě na vás.

.

Related posts