Co je tak skvělého na skleněném zábradlí?

Moderní a vzdušný vzhled si do svého http://www.hvozdna.cz/sluzby-a-sprava-obce/obecni-urad/prehled-moznych-ohrozeni/ domova přeje snad každý. Důležitou vlastností je samozřejmě také kvalita a bezpečnost, protože právě proto si tento produkt pořizujete. Zapomínat se ale nesmí ani na design. Dnes už jde vše ruku v ruce a vybírat jedno nebo druhé tak nemusíte.

Skleněné zábradlí od K.M.K. Design slibuje nejen nádherný vzhled, ale také nejvyšší kvalitu. Díky tomu se nikdy nebudete muset obávat o to, že vaši přátelé či blízcí spadnou ze schodů, terasy nebo balkonu a ublíží si. Vhodné je totiž jak do interiéru, tak i ven.tmavé skleněné zábradlí.jpg

Podívejme se materiálu na zoubek

Někdo se může obávat, že sklo nevydrží náraz ostrého či tupého předmětu, anebo např. letícího ptáka. O tohle se vůbec nemusíte bát, a to ani když máte doma malé děti. Pro výrobu se totiž využívá tvrzené lepené sklo, a to v několika možných tloušťkách:

  • 2 x 4 mm,
  • 2 x 5 mm,
  • 2 x 8 mm.

Cena

Pamatujte na to, že cena je vždy individuální. Záleží na tom, jakého dodavatele si zvolíte, ale také na tloušťce materiálu a prvkům, se kterými budete kombinovat. Nejčastěji se využívá dřevo, ale užít si můžete také nerezové prvky či sloupky. A cena záleží také na jeho délce. U K.M.K. Design se průměrná cena pohybuje kolem 7 500 Kč.

Jak na údržbu

Čistění základního povrchu není vůbec těžké. Prakticky stačí jen vlhký hadřík. Pokud chcete něco lepšího, pořiďte si prostředek na bázi nanotechnologií, který zamezí usazování vodního kamene a působí i jako ochrana proti otiskům prstů. Zvolíte-li si variantu kombinovanou se dřevem, tuto část samozřejmě musíte ošetřovat speciálními prostředky a jednou za čas ho nalakovat.sklo moderní architektura.jpg

Nerezový povrch má také svou speciální údržbu, ale i zde si vystačíte s navlhčeným hadrem. I u nerezu ovšem máte možnost ošetřit ho prostředky, které zabrání otiskům prstů, aby se na něm udrželi. Jedná se o nadstandardní péči, kterou nemusíte vůbec aplikovat. Záleží čistě na vás.