Dokonalá svatba v pár krocích


Čeká vás letos svatba? Pokud jste úspěšně zvládli karanténní omezení a konečně se můžete vrátit do procesu plánování svatebního dne, toho nejkrásnějšího dne ve vašem životě a v životě vašeho partnera, máme pro vás několik rad a tipů na zdánlivé detaily, které vám mohou zachránit technickou stránku. Událost tohoto charakteru totiž zahrnuje nutnou fázi příprav nejen jídla, pití a seznamu hostů, ale i dalších nezbytných záležitostí.

fotka novomanželů

Co se týče výzdoby, aktuálně jsou velmi trendy různé bo-ho dekorace. Pokud se bude váš obřad a večírek po něm odehrávat venku, není nic krásnějšího, než spousta rustikálních látkových dekorativních prvků, které se pohybují ve větru a vytvářejí krásnou uvolněnou atmosféru. K těmto komponentům patří třeba skleněné dózy na svíčky – hravě vyrobíte ze zavařovacích sklenic, které můžete potáhnout krajkou nebo převázat látkovou mašlí. Podobný efekt jistě také pomůže vyvolat dřevo a dřevěné doplňky. Malé dřevěné špalíčky různých velikostí a tvarů můžete využít i jako podtácky nebo jen dekorativní prvky na stoly.

přátelé na cestách

Kromě ozdobných prvků z látek a dřeva je úžasné využít třeba jablka. Na jablka navíc můžete zapíchnout jmenovky se jmény hostů a naaranžovat je na stoly jakožto ukazatel zasedacího pořádku. Tím se dostáváme k položce občerstvení. Nezapomeňte do svatebního menu, ideálně tehdy, rozhodnete-li se podávat raut, zařadit velkou spoustu ovoce a zeleniny.

Z technických nezbytností bychom jmenovali především dopravní prostředek, kterým můžete přivážet a zase rozvážet hosty, kteří nejsou zdejší nebo se nechtěli ubytovat v místě obřadu a potřebují se v různých denních nebo dokonce nočních hodinách dostat do svých domovů. Autopůjčovna dodávek v Praze 9 vám zajistí spolehlivý vůz pro přepravu svatebčanů. Stačí jen sehnat řidiče – ideálně někoho z rodiny, kdo nepotřebuje popíjet na svatbě alkohol a baví ho řízení.