Je čas nakupovat výbavičku

Většina rodičů a prarodičů se tak moc těší na příchod nového člena rodiny, že stejně nakupují věci tak nějak průběžně, aby toho nebylo zase moc najednou. A jiný nechá všechno těsně před porodem, když stejně neví, co se narodí a jestli se bude nakupovat holčičí nebo klučičí motivy. Tak je pravdou, že průběžné nakupování nebude tolik finančně bolet, protože to nebude najednou. A stejně tak se dají nakupovat neutrální barvy, které unosí obě dvě pohlaví. Stejně se častokrát po odnošení vyperou a uklidí, protože většinou u jednoho dítěte zůstane hodně málo rodin.

před porodem

Jde se nakupovat

Na trhu je takové množství věcí a tak nádherných motivů, že se nesmíme nechat unést jejich provedením. Z věcí malý človíček rychle vyroste a tak není třeba mu kupovat celou velkou šatní skříň, která bude plná od shora až dolů. Není potřeba se ani nijak stresovat, protože dokoupit se dají věcičky vždycky, dokonce i z pohodlí svého domova. Nejlepší materiál bude stoprocentní bavlna nebo len či bambus a také se musíme zaměřit na roční období. Rozhodně nesmí chybět dětská body, dupačky, mikina nebo svetřík, čepička a rukavičky, ponožky a punčošky, v zimním období bude potřebovat teplou kombinézu. Pak se musíme soustředit na další věci, které budeme potřebovat ke koupání, cestování, na ošetření pokožky atd.

miminko

Dětská body

Výbavička pro miminko vy měla obsahovat to nezákladnější na převlečení a skutečně není potřeba toho mnoho. Dětské body je ideální oblečení, které ocení každý rodič. Vyrábí se v mnoha různých verzích, což je naprosto komfortní. Jsou v podobě tílka, trička s krátkým nebo dlouhým rukávem a nešetří se ani barvami, případně jejich kombinací. Vtipné jsou i dětské nápisy a potisky, které tento kousek oblečení zvýrazní a zároveň potěší každého, kdo se chystá malého prcka obdivovat. Ale co je nejpraktičtější, to je jeho zapínání v rozkroku, čím se dá miminko velice dobře a snadno přebalit, aniž bychom se museli k mokré nebo jinak znečištěné plence složité dostávat. Takové jsou i praktické dupačky, které se nakupují podle velikosti miminka.