Krásný pokojíček pro děti

http://www.albatrosmedia.cz/tituly/35588941/vselijake-recicky-pro-kluky-a-holcicky/ t=UTF-8″>

Pustili jste se do rekonstrukce bytu, protože jste chtěli trochu modernější žití a teď přemýšlíte nad tím, jak zařídit dětský pokojíček? Děti přeci jen vyrostly a už by se jim hodil také nějaký pracovní stůl, na kterém budou později psát úkoly a také si užívat nejrůznější malůvky a vyrábění? Určitě máme co nabídnout. Je nám naprosto jasné, že každý rodič chce své dítě potěšit, ale zároveň je u takové proměny potřeba myslet také na praktičnost celé sestavy.
Dopřejte tedy dětem prostor i soukromí, po kterém s přibývajícím věkem tolik touží. V nabídce je nejrůznější dětský nábytek z Nábytek elegance, a to originální a v mnohých barevných kombinacích, aby si vybraly holčičky, chlapečci, ale samozřejmě jsou k dispozici také neutrální barvy, pokud bydlí v pokoji dívka i chlapec.dětský nábytek

Udělejte jim radost

Udělejte radost jim i sobě, můžete vybírat z nejrůznějších kombinací, k dispozici jsou různé postele, poličky, skříňky i velké šatní skříně, které jsou potřeba více a více s tím, jak děti rostou. Bude pro Vás atraktivní fialové provedení, nebo mají Vaše děti raději zelenou, modrou? Na výběr jsou samozřejmě kombinace s bílou barvou, ale také například krásný a oblíbený motiv dub – sonoma, a další.

Na hraní i na učení

Pokud nebudete potřebovat celý set pokojíčku, určitě si u nás můžete vybrat pouze postel nebo jiný kus nábytku, kterým vylepšíte prostor dětského pokojíčku. V nabídce se nachází klasické postele, ale také ty patrové, které mají samozřejmě bezpečnostní zábranu.dětská postýlka
V našem sortimentu samozřejmě nabízíme také sestavy pro starší děti, kdy se jedná o elegantní pokoje, které ocení i studenti na střední škole. Je pravdou, že studenti potřebují jiné prostředí – především kvalitní a prostorný pracovní stůl, nějaké skříňky na drobnosti a samozřejmě nesmí chybět kvalitní šatní skříň. Sestavu můžete vybírat v nejrůznějších barvách, aby byly Vaše děti perfektně připravené!