Kam za trochou erotiky?

K tomu, aby se někdo eroticky vyžil, není nezbytně zapotřebí se hned ženit. Jak totiž možná dokonce leckdo potvrdí, je takový svazek manželský v záležitostech erotiky spíše na škodu, než ku prospěchu. Protože vše, co máme jisté, časem zevšední, a ‚co je v domě, není pro mě‘.

Manželství, provázené stereotypy a povinnostmi a nejednou obdařené i dětmi, jež dokážou erotické vyžití komplikovat obvykle ještě efektivněji než v případě pubertálních jedinců jejich rodiče, zkrátka erotice nejednou nepřeje.

červená silueta

A opak manželství, tedy samota? Tady si partneři sice nezevšední, ovšem nejednou pouze proto, že člověk toho druhého nemá, a nemá tedy nikoho, s kým by si zevšedněl, s kým by se okoukal. A je logické, že erotika bez partnera sice nemusí být špatná, ale přece jenom to není ono.

A co si má tedy počít ten, kdo se cítí eroticky neuspokojen, kdo nemá doma to, co by potřeboval a po čem třeba i dnem i nocí touží?

Pro někoho takového jsou tu dostupné erotické masáže Praha. Což je možnost, jak si dopřát to, oč jde (zejména) mužům nejednou i v první řadě, na dost možná i každičkém kroku.

erotický neon

Když někdo zatouží po mladé a krásné dívčině, která by se s ním nahá osprchovala, dopřála mu masáž celého těla horkými oleji či body to body masáž, je přesně zde na tom pravém místě. Právě tady se mu dostane toho, po čem touží, a to kdykoliv, kdy po tom dotyčný zatouží. A to na rozdíl od prostituce bez rizika, že se mu tu podaří něco nepříjemného chytit, zato s plnou zárukou toho, že odsud bude odcházet spokojený, a to nadmíru.

Protože si nic nenalhávejme. Erotika byla, je a nejspíše i vždycky bude něčím, co lidem dělá dobře, a to bez výjimky. Nikdo normální nemůže po pravdě říci, že o tuto nestojí, že mu tato není příjemná. A kdo to tvrdí, lže. A spokojený úsměv na lících při odchodu z tohoto masážního salonu by ho zaručeně usvědčil.