Jak stáhnout hudbu

Nebudeme zde řešit legálnost získané hudby, na to jsou tu jiní mudrlanti v čele s nenažranou OSA společností. My se budeme zabývat jen stažením hudby. Ostatní věci s tím spojené prostě pomineme.

Takže když tak nějakou muziku posloucháte, někdy si řeknete, že zrovna tato by se vám líbila k dalšímu poslechu. Stává se to poměrně často. Dalo by se říci, že denně.

mobilní telefon

Určitě jste již vyzkoušeli tuto hudbu stáhnout na své vlastní úložiště. Například z YT na přehrávač MP 3. I pokud tento umí hudbu ukládat, asi jste neuspěli. A tak jste začali zkoušet něco, co by vám tuto hudbu stáhnout umožnilo. Jistě jste vyzkoušeli více nástrojů na stahování hudby. Většina ovšem fungovala jen krátce nebo vůbec. Důvody se zde zabývat nebudeme. Každý nový program na stahování je po nějaké době objeven a ihned je mu ve stahování zabráněno. Tak to prostě je a bude. A vy jste na řadě zkoušet další. Youtube mp3 free download, jak se tomu anglicky všeobecně říká prostě není jednoduchou záležitostí. Vlastně je to věčný boj mezi programátory a majiteli YT.

Nyní však překvapivě vstupuje do pomyslné arény nový hráč a tím je výše zvýrazněný web, který dokáže to, co ostatním moc nejde. Složitosti stranou a jdeme se podívat, jak to funguje.

Nejprve musíte kliknout na výše umístěný link abyste se dostali na požadovaný web. Zde pak zadáte adresu písničky, kterou chcete stáhnout. A to je vše.

Ano, to je skutečně vše, nejjednodušší systém je prostě tady a než bude objeven a opět zlikvidován uběhne jistě řádka let, pokud zde ovšem nebude věčně.

přehrávač mp3

V jednoduchosti je prostě krása i síla. Na řečeném webu můžete stahovat i z jiných serverů, YT není jediný. Stačí si jej nalézt v seznamu a postupovat naprosto stejně jako v případě předešlém. Tedy kliknout a do otevřeného okna zadat patřičnou adresu a už to sviští. Nezbývá než popřát hodně úspěchů.

Related posts