Technický dárek

Hraček, které fungují až po zapojení ke svému zdroji, je v současné době na trhu velké množství. Proto je největším problémem mezi nimi vybrat ten pravý. Rozdíl mezi hračkou pro tříleté dítě a stavebnicí pro patnáctileté je viditelný na první pohled. I přesto je vhodné si přečíst před jeho koupí návod k použití. Aby se po rozbalení dítěti líbil. Minilabák – Elektronika je ideální vstupní bránou pro všechny malé vědce. Obsahem této mini laboratoře jsou všechny důležité komponenty, se kterými se v budoucnosti setkávat. Obvodová deska, káblíky barevně rozlišené červenou a bílou barvou, světelné senzory, kondenzátory, držáky baterie, zvonky a tranzistory. Včetně kartonového perforovaného nákresu, který slouží jako mapa k vlastní tvorbě. Celý postup je navíc přibalen v textové podobě v návodu na šest vzájemně navazujících aktivit. Snad největší odměnou bývá vytvoření vlastního funkčního alarmu. Přestože častěji tuto stavebnici oceňují kluci, radost může udělat i technicky nadaným dívkám.

Technické hračky

Pro starší děti je vhodným dárkem Elektronika – Junior. Sada komponentů, které mohou po zapojení oživit až padesát elektronických obvodů. Kdy touto experimentální sadou lze jednoduchým způsobem, pomocí elektronických součástek – diod, rezistorů, motorů a spínačů vytvořit kýžené produkty. Velkým pomocníkem je přiložený obrázkový návod, který usnadní práci. Arkádový herní automat patří v současnosti jednou z nejoblíbenějších dárkových stavebnic. Který dělá radost nejen dětem, ale i rodičům.

Techničtí pomocníci

Protože po dokončení se přemístí v čase. Herní konzola, po sestavení vlastníma rukama, silně připomíná tu z osmdesátých let. Na této klasické stavebnici lze zahrát, v dnešní době vysoce výkonných počítačů, tabletů a mobilů, i jednoduchý tenis či bourání do zdi. Rovněž i zapomenutá tanková bitva je dobrou zábavou pro všechny rodinné příslušníky. Rovněž tato stavebnice je vybavena návodem. Pomocí kterého lze nastavit dvanáct arkádových her. Přesně podle rychlosti a obtížnosti. Součástí je i LCD monochromatická obrazovka. Jediné, co je potřeba zajistit, jsou dvě AA baterie. Které nejsou ve výbavě.