Znáte oblíbené pohádkové psotavičky?

Každý jsme měli v dětství jinou oblíbenou postavičku. Jinak tomu není ani dnes. Televize i počítačové hry jsou plné superhrdinů, ke kterým malé děti tíhnou. Znáte ty nejoblíbenější superhrdiny a pohádkové postavičky současné doby? Pokud ne, poradíme vám ty nejznámější a řekneme, jaké upomínkové předměty s nimi můžete dětem koupit!

dětské hračky

První velmi oblíbenou pohádkovou postavičkou, je mašinka Tomáš. Jedná se o vláček, který má oči, ústa a mluví. Se svými kamarády pak zažívá mnohá dobrodružství. Mašinka Tomáš hračky https://www.masinka-tomas.cz/ seženete v každém dobrém hračkářství, nebo v internetovém obchodu. S touto postavičkou naleznete nejen různé figurky a postavičky, ale dokonce i koleje a autodráhy. K mašince Tomášovi pak můžete dokoupit i jeho další pohádkové postavičky. Celá hra s kolejnicí pak bude podstatně zábavnější a věřte nebo ne, užijete si ji lépe vaše dítě, i vy!

pohádková postava

Druhou nejoblíbenější pohádkovou postavičkou je Spiderman. Tento superhrdina původně pochází z komiksů, nicméně v současné době, jej naleznete už všude – v televizních pohádkách, seriálech, počítačových hrách i knížkách. Mimo jiné jsou vyráběny i různé obleky nebo střílecí rukavice, díky kterým si malí chlapečci budou připadat jako praví superhrdinové.

Dalším pohádkovou postavičkou je Krteček. Krteček je nestárnoucí klasika, kterou milují děti bez rozdílu věku již pár generací. Asi netřeba tuto postavičku zdlouhavě popisovat, neboť ji každý velmi dobře zná. Pokud je právě vaše dítě fanouškem tohoto roztomilého zvířátka, určitě mu udělá radost klasická plyšová hračka, nebo batůžek. Mimo jiné se s tímto motivem prodávají například i školní penály, boty, trička nebo mikiny. Velmi oblíbené jsou i knihy, komiksy nebo klasické omalovánky. Zkrátka, tato postava je tak oblíbená, že s ní můžete koupit téměř cokoliv.